Tymczasowa zmiana organizacji pracy ZDM w Przemyślu

UWAGA !!!

W związku z koniecznością zachowania najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa oraz maksymalnego ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa, ze względu na bezpieczeństwo Państwa oraz osób pracujących w ZDM w Przemyślu zmieniają się zasady przyjmowania stron i załatwiania spraw.

 

Wszystkich Państwa, którzy mają do załatwienia sprawy urzędowe, które nie wymagają obecności w Zarządzie Dróg Miejskich w Przemyślu, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z odpowiednim działem (szczegółowy spis telefonów znajduje się TUTAJ) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej poniżej spisu numerów wewnętrznych.  

Płatności również prosimy realizować elektronicznie.

 

Osoby, które nie mają możliwości załatwienia swoich spraw w sposób inny niż bezpośrednio w Zarządzie, prosimy o wcześniejszy kontakt TELEFONICZNY pod jeden z numerów: 16 679 03 35 wew. 204 lub 694 810 751.

Opublikował(a): Krzysztof Sobczuk Data publikacji: 16-03-2020 09:17 Modyfikował(a): Krzysztof Sobczuk Data modyfikacji: 16-03-2020 09:21

Na skróty