Opłata za parkowanie z aplikacją mobilną

 

Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu informuje, że od dnia 1 lipca 2023r. istnieje możliwość wniesienie opłaty za postój na parkingach w Strefach Płatnego Parkowania na terenie miasta Przemyśla w aplikacji mobilnej mPay bez konieczności korzystania z parkomatu. 

Parkowanie z mPay w kilku prostych krokach:

  1. Zainstalować aplikację mPay

Zeskanuj telefonem kod QR lub wejdź na app.mpay.pl (Google Play, AppStore, AppGallery), zainstaluj aplikację i zarejestruj swoje konto.

  1. Zadbaj o środki na płatności

Zasil portmonetkę lub podpnij kartę płatniczą.

  1. Płać za parkowanie wygodnie w swoim telefonie

W menu na głównym ekranie aplikacji kliknij kafelek Parkowanie. Wybierz miasto i strefę, a następnie dodaj pojazd. Określ, w jaki sposób chcesz parkować:

  • bez limitu (START/STOP)
  • z limitem (na kwotę lub na czas)

Pamiętaj, aby oznaczyć pojazd naklejką na szybę dostępną w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu, ul. Wybickiego 1, na parterze w pokoju nr 11. Możesz też wydrukować identyfikator ze strony internetowej www.mpay.pl lub zostawić odręczną informację dla kontrolera.

plakietka_za_szybe_mpay.png

  1. Parkujesz służbowo?

Skorzystaj z usługi mPay dla Firm, opłacaj i wygodnie rozliczaj podróże pracowników. Załóż konto na mPay Flota, zarządzaj flotą pojazdów, otrzymuj faktury zbiorcze i generuj raporty z panelu mFlota. Szczegóły na stronie www.mpay.pl/mflota.

Więcej informacji na stronie www.mpay.pl

Instrukcje online: link

 

Opublikował(a): Krzysztof Sobczuk

Na skróty